Optická redukce simplex SC/ LC

Optická spojka SC / LC; Je možné použít pro single mode i pro multi mode. ... viac
Objednávací kód: 502710930715
Kód výrobcu: 3034
Výrobca: OEM
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 11,55 €
Cena s DPH: 13,86 €
Porovnanie Obľúbené

Optická spojka SC / LC

Je možné použít pro single mode i pro multi mode.

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Typ Redukce
Přesná délka (m) 0
Barva Modrá
LC (M) 1
SC (M) 1